Więcej niż miesiąc i mało braków do premiery serwisu Max

Więcej niż miesiąc i mało braków do premiery serwisu Max
Autor Klara Sokołowska
Klara Sokołowska10.05.2024 | 3 min.

Odliczamy dni do startu Maxa! Dobrze się przygotuj, bo już 11 czerwca na platformie streamingowej Warner Bros. Discovery pojawią się nowe filmowe i serialowe hity. Za niecały miesiąc będziesz mieć dostęp do bogactwa treści, w tym produkcji oryginalnych serwisu, klasycznych tytułów HBO, biblioteki TVN i sekcji familijnych. Przygotuj się na wielką premierę!

Max zadebiutuje 11 czerwca. Bogata oferta treści na start

Nareszcie wielka premiera serwisu Max! Warner Bros. Discovery ogłosiło, że nowa platforma streamingowa zadebiutuje w Polsce już 11 czerwca. Oznacza to, że czeka nas pełna atrakcji oferta programowa już za nieco ponad miesiąc!

Od pierwszego dnia obecności na polskim rynku, Max zaoferuje użytkownikom bogactwo różnorodnych treści. Znajdziemy tu nie tylko oczekiwane premiery, ale również kultowe produkcje HBO, ulubione programy z TVN, a nawet transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych.

Wśród nowości programowych trzeba wyróżnić oryginalne produkcje Max, które na pewno przykują uwagę widzów. Oprócz tego, już w dniu premiery na platformie będzie dostępnych ponad 1500 godzin treści dla dzieci, w tym znane kreskówki i postacie.

Przez rok serwis poszerzy sekcję z filmami dla dzieci

Oferta content'owa Maxa skierowana do najmłodszych widzów będzie systematycznie poszerzana. Już w pierwszym roku działalności serwisu, rodzice i dzieci będą mogli liczyć na aż 100 godzin nowych treści familijnych.

W bibliotece dla najmłodszych nie zabraknie ulubionych postaci, jak bohaterowie "Toma i Jerry'ego", kreskówek z serii "Looney Tunes" czy słynny Scooby Doo. Pojawią się również inne popularne produkcje dla dzieci, np. "Świnka Peppa" czy "Lego Ninjago".

  • Ulubione postacie bajkowe
  • Premierowe treści dla dzieci
  • Poszerzanie biblioteki co miesiąc

Widać, że serwis Max stawia na różnorodność treści i zadowolenie każdego widza - zarówno dorosłych, jak i najmłodszych.

Czytaj więcej: Niesamowite powroty ulubionych filmów w Polsce! Tego nie możesz przegapić

Znany cennik tylko na kilka dni przed debiutem platformy

Zdjęcie Więcej niż miesiąc i mało braków do premiery serwisu Max

Ogromne zainteresowanie wzbudza kwestia cennika na usługi nowej platformy streamingowej. Niestety, na dzień dzisiejszy ceny nie są jeszcze znane - Warner Bros. Discovery poinformuje o nich dopiero na kilka dni przed startem Max w Polsce.

Wiadomo natomiast, że użytkownicy będą mieli do wyboru trzy różne pakiety abonamentowe: Podstawowy, Standardowy i Premium. Dodatkowo będzie można dokupić rozszerzony pakiet z kanałami telewizyjnymi i sportowymi.

Dla obecnych subskrybentów HBO Max przewidziano specjalne warunki przejścia na nową usługę. Warner Bros. Discovery zapewnia, że zachowają oni dotychczasowe zniżki, a ich dane i historia oglądania zostaną przeniesione do Max.

Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na ostatnie szczegóły oferty cenowej. Jedno jest pewne - już 11 czerwca rozpocznie się nowa era streamingu!

5 Podobnych Artykułów

  1. "Psie pazury" - klasyk kina noir Romana Polańskiego
  2. Nowe show muzyczne w Polsce nie w telewizji? Zaskakująca informacja!
  3. "Piła" - geneza torture pornu, który zdefiniował nowy podgatunek horroru
  4. "Z Archiwum X" - geneza serialu science fiction o mulderze i scully
  5. Fani Yellowstone zaskoczeni pozytywnym obrotem wydarzeń
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Klara Sokołowska
Klara Sokołowska

Blogerka pasjonująca się kinem, seriami i historią. Odkrywam fascynujący świat produkcji, dzieląc się wnikliwymi analizami. Przenieśmy się razem w czasie i przestrzeni na ekranie!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły