Twórca Yellowstone nowy hit obsadzie Billy Bob Thornton i Demi Moore

Twórca Yellowstone nowy hit obsadzie Billy Bob Thornton i Demi Moore
Autor Klara Sokołowska
Klara Sokołowska17.02.2024 | 5 min.

Twórca Yellowstone szykuje nowy westernowy hit z udziałem Billy Boba Thorntona i Demi Moore. Sheridan po genialnym Yellowstone i świetnych spin-offach 1883 i 1923 pracuje kolejny raz w swojej ulubionej konwencji westernu. Tym razem bazuje na popularnym podcaście o historii wydobycia ropy naftowej w Teksasie. W obsadzie nowego serialu znaleźli się znani aktorzy, więc możemy spodziewać się kolejnego przeboju od twórcy Yellowstone.

Twórca Yellowstone szykuje nowy westernowy hit

Taylor Sheridan, twórca niezwykle popularnego serialu Yellowstone, pracuje aktualnie nad kolejnym westernowym hitem. Tym razem będzie to produkcja zatytułowana Landman, osadzona w realiach wydobycia ropy naftowej w Teksasie. Po genialnym Yellowstone i świetnych spin-offach 1883 oraz 1923, Sheridan ponownie sięga po swoją ulubioną konwencję westernu. Wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny westernowy przebój od twórcy Yellowstone.

Zdjęcia do Landmana już się rozpoczęły, więc premiera nowego serialu może nastąpić jeszcze w tym roku. Być może zadebiutuje nawet w jesiennej ramówce, która dotychczas należała do Yellowstone. Pokazuje to, że stacja Paramount i Sheridan podchodzą do tej produkcji bardzo poważnie i mają wobec niej duże oczekiwania.

Obsada nowego serialu z Billy Bob Thorntonem i Demi Moore

W obsadzie Landmana znaleźli się znani i cenieni aktorzy, co również świadczy o randze tego serialu. Główną rolę Tommy'ego Norrisa, naftowego barona z Teksasu, zagra laureat Oscara Billy Bob Thornton. W jego żonę, Angelę wcieli się Ali Larter, znana między innymi z serii filmów Final Destination. Ich dzieci zagrają Michelle Randolph i Jacob Lofland. Do obsady dołączyła również Demi Moore, która zagra Cami, przyjaciółkę głównego bohatera.

Pozostałymi aktorami są Kayla Wallace, James Jordan, Mark Collie oraz Paulina Chávez. Z taką obsadą możemy być pewni, że poziom aktorski nowego serialu będzie bardzo wysoki. Aktorzy z pewnością wniosą wiele jakości do tej produkcji.

Kolejny serial w uniwersum Yellowstone już w produkcji

Landman będzie kolejnym serialem osadzonym w westernowym uniwersum stworzonym przez Taylora Sheridana. Po niezwykle popularnym Yellowstone, który po emisji w Netfliksie zyskał drugą młodość, powstały świetne spin-offy 1883 i 1923. Teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę tego świata.

Twórca Yellowstone udowodnił, że doskonale odnajduje się w konwencji westernu i potrafi stworzyć angażujące seriale z tego gatunku. Dlatego fani mogą być pewni, że Landman także ich nie zawiedzie. Biorąc pod uwagę dotychczasową passę Sheridana, wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny przebój od twórcy Yellowstone.

Nowy serial oparty na popularnym podcaście o naftowcach

Co ciekawe, historia przedstawiona w Landmanie będzie oparta przynajmniej na początku na popularnym podcaście zatytułowanym Boomtown. Opowiada on o historii zachodniego Teksasu i rozwoju wydobycia ropy naftowej w tym rejonie USA. Jest to bardzo ciekawy i wartościowy materiał źródłowy.

Można się spodziewać, że Sheridan wzbogaci tę opowieść o własne pomysły, aby serial był jeszcze bardziej angażujący dla widzów. Jego doświadczenie w tworzeniu wciągających westernów daje nadzieję, że na bazie podcastu powstanie świetna historia.

Czytaj więcej: Wciąż brak planów na walentynkowy wieczór? popularny serwis streamingowy ratuje zakochanych

Sheridan po mistrzowsku tworzy westernowe seriale

Taylor Sheridan pokazał, że jest mistrzem tworzenia seriali osadzonych w westernowych realiach. Yellowstone okazał się wręcz kultowym hitem, a spin-offy 1883 i 1923 spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Znakomicie buduje wciągające historie i postacie, które na długo zapadają w pamięć.

Dzięki westernom od Sheridana Paramount ma obecnie w swojej ofercie jedne z najchętniej oglądanych seriali. Nic dziwnego, że stacja chce kontynuować tę współpracę i postawiła na kolejny projekt - Landmana. Wszystko wskazuje na to, że będzie to nowy hit westernowy od twórcy Yellowstone.

Taylor Sheridan to prawdziwy mistrz westernu. Jego seriale to znakomita rozrywka z wartościową, wciągającą historią osadzoną w realiach Dzikiego Zachodu. Landman z pewnością dostarczy fanom westernów wielu emocji.

Wkrótce nowy hit westernowy od twórcy Yellowstone

Twórca Yellowstone nowy hit obsadzie Billy Bob Thornton i Demi Moore

Fani westernów i twórczości Taylora Sheridana mają powody do radości. Już wkrótce zadebiutuje kolejny serial tego reżysera osadzony w realiach Dzikiego Zachodu. Tym razem będzie to produkcja zatytułowana Landman, której akcja rozgrywać się będzie w świecie wydobycia ropy naftowej w Teksasie.

W obsadzie znaleźli się znani aktorzy z Billy Bobem Thorntonem i Demi Moore na czele. Historia ma bazować przynajmniej początkowo na popularnym podcaście. Wszystko to zapowiada, że Landman będzie kolejnym westernowym hitem od twórcy Yellowstone. Premiera nowego serialu już wkrótce.

Podsumowanie

Twórca kultowego serialu Yellowstone, Taylor Sheridan, pracuje nad kolejnym westernowym hitem. Tym razem będzie to produkcja zatytułowana Landman z Billym Bobem Thorntonem i Demi Moore w rolach głównych. W serialu pojawi się plejada znanych aktorów, więc możemy spodziewać się kolejnego przeboju od twórcy Yellowstone.

Landman będzie osadzony w realiach wydobycia ropy naftowej w Teksasie i przynajmniej na początku oparty na popularnym podcaście. Taylor Sheridan z pewnością wzbogaci tę historię o własne pomysły. Premiera nowego hitu od twórcy Yellowstone wkrótce.

5 Podobnych Artykułów

  1. "Psie pazury" - klasyk kina noir Romana Polańskiego
  2. Nowe show muzyczne w Polsce nie w telewizji? Zaskakująca informacja!
  3. "Piła" - geneza torture pornu, który zdefiniował nowy podgatunek horroru
  4. "Z Archiwum X" - geneza serialu science fiction o mulderze i scully
  5. Największe filmy Disneya – daty premier aż do 2026 roku
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Klara Sokołowska
Klara Sokołowska

Blogerka pasjonująca się kinem, seriami i historią. Odkrywam fascynujący świat produkcji, dzieląc się wnikliwymi analizami. Przenieśmy się razem w czasie i przestrzeni na ekranie!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły