Pełna obsada Fantastycznej Czwórki - kto zagra w nadchodzącym hicie Marvela

Pełna obsada Fantastycznej Czwórki - kto zagra w nadchodzącym hicie Marvela
Autor Kazimierz Przybylski
Kazimierz Przybylski16.02.2024 | 7 min.

Fantastyczna Czwórka to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Marvel Studios. Fani z niecierpliwością czekali na oficjalne potwierdzenie obsady tego filmu. Marvel w końcu zdradził, kto wcieli się w poszczególnych członków tytułowej czwórki superbohaterów. W roli Reeda Richardsa zobaczymy Pedro Pascala, Sue Storm zagra Vanessa Kirby, Joseph Quinn wcieli się w Johnego Storma, a Bena Grimma zagra Ebon Moss-Bachrach. To świetni aktorzy, którzy idealnie pasują do swoich ról. Premiera filmu zaplanowana jest na lipiec 2025 roku i z pewnością będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń kolejnego lata w kinach.

Pedro Pascal jako Pan Fantastyczny w Fantastycznej Czwórce Marvela

Jedną z najważniejszych ról w nadchodzącym filmie Fantastyczna Czwórka odgrywać będzie Pedro Pascal. Popularny aktor, znany między innymi z serialu The Mandalorian, wcieli się w postać Reeda Richardsa, znanego również jako Pan Fantastyczny. Jest on przywódcą tytułowej grupy superbohaterów i dysponuje niezwykłą mocą rozciągania ciała. Pedro Pascal idealnie pasuje do tej roli i z pewnością świetnie odda charyzmę i autorytet tej postaci.

Reed Richards to jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych bohaterów Marvela. Wcześniej rolę tę grał Ioan Gruffudd, jednak teraz nadszedł czas, aby aktor tej klasy co Pascal wcielił się w tę ikoniczną postać. Jego udział w obsadzie zwiastuje, że będzie to zdecydowanie jedna z najmocniejszych odsłon Fantastycznej Czwórki i godne wejście tej grupy do Kinowego Uniwersum Marvela.

Pedro Pascal zdumiewa kreacjami aktorskimi

Pedro Pascal od lat zachwyca hollywoodzkimi rolami. Ma na koncie udział w takich hitach, jak Gra o tron, Narcos, The Mandalorian czy ostatnio The Last of Us. Za każdym razem wciela się w charyzmatyczne postacie i wnosi do nich pewną nutę tajemniczości. Teraz fani Marvela nie mogą się doczekać, jak te cechy aktora objawią się w jego kreacji Pana Fantastycznego.

Vanessa Kirby jako Sue Storm - Niewidzialna Kobieta

Kolejną kluczową rolę w Fantastycznej Czwórce odegra Vanessa Kirby, która wcieli się w postać Sue Storm. Jest ona siostrą Johnny'ego Storma i żoną Reed Richardsa. Jej supermocą jest umiejętność stawania się niewidzialną, stąd jej przydomek Niewidzialna Kobieta. Vanessa Kirby ma na swoim koncie takie produkcje jak Mission: Impossible czy serial The Crown. Jest utalentowaną aktorką, której obecność w obsadzie dodaje filmowi splendoru.

Postać Niewidzialnej Kobiety jest niezwykle ważna dla całej grupyFantastycznej Czwórki. Kirby z pewnością w pełni odda jej charyzmę, inteligencję i silny charakter. Będzie świetnym uzupełnieniem dla roli granej przez Pascala. Fani z niecierpliwością wyczekują, by zobaczyć tę aktorską parę w akcji na ekranie.

Aktorka znana z mocnych kobiecych ról

Obsadzenie Vanessy Kirby jest strzałem w dziesiątkę. Aktorka słynie z kreowania silnych, charyzmatycznych kobiecych postaci. Można się spodziewać, że w przypadku roli Sue Storm jej talent rozwinie się w pełni. Będzie to z pewnością jedna z najmocniejszych i najciekawszych kreacji w całym filmie Fantastyczna Czwórka.

Czytaj więcej: Kultowy serial HBO powraca! Zwiastun Detektywa już dostępny!

Joseph Quinn jako Johnny Storm - Ludzka Pochodnia

Joseph Quinn, odtwórca kultowej już roli Eddiego w Stranger Things, wcieli się w rolę Johnny'ego Storma znanego również jako Ludzka Pochodnia. Jest on młodszym bratem Sue Storm i dysponuje mocą kontrolowania ognia oraz zapalania się. Quinn to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych młodych aktorów, więc obsadzenie go w tej roli to strzał w dziesiątkę.

Ludzka Pochodnia to niezwykle ekscentryczna i charyzmatyczna postać z uniwersum Marvela. Quinn z pewnością w pełni odda jej energię, temperament i poczucie humoru. Jego udział zwiastuje, że będzie to jedna z najbarwniejszych ról w całym filmie. Miłośnicy MCU z niecierpliwością wyczekują takiej kreacji aktorskiej.

Aktor uwielbiany przez młodych widzów

Joseph Quinn z miejsca podbił serca widzów rolą w Stranger Things. Jego casting do roli Johnny'ego Storma to strzał w dziesiątkę, który przyciągnie przed ekrany rzesze młodych fanów Marvela. Z pewnością Quinn stworzy wyrazistą, ekscentryczną i bardzo barwną kreację, idealnie oddając charakter tej postaci komiksowej.

Ebon Moss-Bachrach jako Ben Grimm - Stwór

Pełna obsada Fantastycznej Czwórki - kto zagra w nadchodzącym hicie Marvela

Aktor Ebon Moss-Bachrach odegra rolę Bena Grimmma, znanego również jako Stwór. Jest on najlepszym przyjacielem Reed Richardsa i posiada moc przekształcania się w istotę z kamiennej skóry. Moss-Bachrach kojarzony jest głównie z seriali, takich jak Kuchenne rewolucje czy Prawo i porządek.

Rola Stwora będzie dla niego świetną okazją do zaprezentowania się szerszej publiczności. Jest to bardzo charakterystyczna i rozpoznawalna postać z komiksów, więc aktor będzie miał okazję stworzyć wyrazistą, niezwykłą kreację. Jego udział z całą pewnością wzbogaci film i wniesie do niego ciekawy element.

Jego udział w obsadzie Fantastycznej Czwórki będzie zatem czymś nowym i z pewnością pozwoli mu zaprezentować się szerszej publiczności kinowej. Fani komiksów czekają, jak aktor poradzi sobie z rolą charakterystycznego Stwora. Zapewne wcieli się w tę postać z zaangażowaniem i pozwoli widzom lepiej poznać jej historię oraz motywacje.

Fantastyczna Czwórka - data premiery w 2025 roku

Studio Marvel oficjalnie potwierdziło, że premiera filmu Fantastyczna Czwórka zaplanowana jest na 25 lipca 2025 roku. To jedna z najbardziej wyczekiwanych dat przez fanów Kinowego Uniwersum Marvela. Po latach oczekiwań grupa ta w końcu doczeka się godnego debiutu na wielkim ekranie, z imponującą obsadą aktorską.

Lipiec 2025 roku zapowiada się więc niezwykle ekscytująco dla miłośników komiksów. Filmy na podstawie komiksów Marvela mają zazwyczaj premierę właśnie latem, więc data ta wydaje się idealnie dopasowana. Fani już teraz odliczają dni do seansu, który na długo pozostanie w pamięci.

Premiera Fantastycznej Czwórki będzie jednym z najważniejszych wydarzeń lipca 2025 roku w kinach na całym świecie.

Obsada Fantastycznej Czwórki oficjalnie potwierdzona

Disney i Marvel Studios oficjalnie potwierdziły kompletną obsadę Fantastycznej Czwórki. Są to: Pedro Pascal jako Reed Richards / Pan Fantastyczny, Vanessa Kirby jako Sue Storm / Niewidzialna Kobieta, Joseph Quinn jako Johnny Storm / Ludzka Pochodnia oraz Ebon Moss-Bachrach jako Ben Grimm / Stwór. To znakomite nazwiska, idealnie pasujące do swoich ról.

Tak silny skład aktorski rokuje rewelacyjnie dla samego filmu. Twórcy wykazali się trafnością w doborze obsady, castingując utalentowanych i charyzmatycznych artystów. Niewątpliwie przełoży się to na jakość ich kreacji i sprawi, że komiksowe postacie ożyją na ekranie w wyrazisty, angażujący sposób. Fani mogą być spokojni - Fantastyczna Czwórka w takim wydaniu zapowiada się znakomicie.

Obsada godna najlepszych produkcji MCU

Pod względem obsady, Fantastyczna Czwórka może rywalizować z najlepszymi tytułami Kinowego Uniwersum Marvela. Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Joseph Quinn czy Ebon Moss-Bachrach to aktorzy niezwykle utalentowani i cieszący się uznaniem widzów. Ich angaż świadczy o wysokich ambicjach twórców i zapowiada porządną dawkę emocji dla fanów komiksów.

Podsumowanie

Film Fantastyczna Czwórka od Marvel Studios to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier kinowych. Fani z niecierpliwością czekali na oficjalne ogłoszenie obsady, w której znaleźli się świetni aktorzy - Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Joseph Quinn i Ebon Moss-Bachrach. Wcielą się oni odpowiednio w Reeda Richardsa, Sue Storm, Johnny'ego Storma i Bena Grimmma. Z taką obsadą i zaangażowaniem ze strony Marvela, Fantastyczna Czwórka ma szansę stać się hitem i zapisać się w historii Kinowego Uniwersum.

Film na podstawie popularnych komiksów o tytułowej grupie superbohaterów zadebiutuje w kinach latem 2025 roku. W obsadzie znaleźli się utalentowani i lubiani aktorzy, znani z wielu hitowych produkcji. Ich udział gwarantuje wysoki poziom kreacji aktorskich i sprawia, że superbohaterowie z ekranu zyskają wyraziste charaktery. Premiera Fantastycznej Czwórki od Marvela zapowiada się fascynująco.

5 Podobnych Artykułów

  1. "Psie pazury" - klasyk kina noir Romana Polańskiego
  2. Nowe show muzyczne w Polsce nie w telewizji? Zaskakująca informacja!
  3. "Piła" - geneza torture pornu, który zdefiniował nowy podgatunek horroru
  4. "Z Archiwum X" - geneza serialu science fiction o mulderze i scully
  5. Fani Yellowstone zaskoczeni pozytywnym obrotem wydarzeń
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Kazimierz Przybylski
Kazimierz Przybylski

Energiczna entuzjastka gier, opowiem o historii gatunków, ich ewolucji i wpływie na rozwój osobisty. Zanurz się ze mną w wirtualnych światach, gdzie rozrywka staje się nauką!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły