Niezwykłe statystyki znanych postaci z Fallouta. Liczby zaskakują!

Niezwykłe statystyki znanych postaci z Fallouta. Liczby zaskakują!
Autor Kazimierz Przybylski
Kazimierz Przybylski24.04.2024 | 3 min.

Cześć, fani Fallouta! Wiecie, że gry RPG od lat stoją statystykami, prawda? A skoro mowa o serialu opartym na serii gier RPG, to automatycznie na usta ciśnie się pytanie: jak to wygląda w przypadku postaci serialowej adaptacji? Szaleństwo, które rozgrywa się wokół stworzonego przez Amazon Prime Video serialu sprawiło, że takie pytanie padło. I otrzymaliśmy na nie odpowiedź - wszystko to za sprawą obecności postaci w mobilnej grze Fallout Shelter!

Statystyki postaci z Fallouta w grze Fallout Shelter

Wspominaliśmy już, że gry z serii Fallout przeżywają swój renesans za sprawą popularności serialu. Jedna z nich, mobilny Fallout Shelter, jak wiele tego typu produkcji jest nastawiona na regularne wydarzenia i miksowanie rozmaitych światów. Dlatego nikogo nie powinno specjalnie dziwić, że i specjalnego eventu związanego z serialem nie zabrakło.

Do gry trafili bohaterowie hitu Amazona, zdradzając tym samym ich statystyki. Możemy więc przyjrzeć się cyfrom takim jak siła, percepcja, charyzma i inne, przypisane do postaci z serialowej adaptacji Fallouta. To doskonała okazja, by porównać wyobrażenia graczy z wizją twórców serialu.

Oto na przykład statystyki jednej z głównych bohaterek, Lucy MacLean: siła 4, percepcja 7, wytrzymałość 6, charyzma 5, inteligencja 6, zwinność 5 i szczęście 7. Ciekawe, czy te liczby odpowiadają waszym oczekiwaniom względem jej postaci?

Siła, percepcja, charyzma - liczby bohaterów hitu Amazona

Oprócz Lucy MacLean, twórcy zdecydowali się również wprowadzić do gry inne znane postaci ze serialowego Fallouta. Ich statystyki mogą was zaskoczyć lub potwierdzić to, co sądzicie o danych bohaterach po obejrzeniu serialu.

Oto jak prezentują się wartości ghula - siła 5, percepcja 6, wytrzymałość 7, charyzma 7, inteligencja 4, zwinność 7 i szczęście 4. Z kolei Maximus może pochwalić się siłą 7, percepcją 6, wytrzymałością 6, charyzma 5, inteligencją 4, zwinnością 7 i szczęściem 5.

Ostatnią postacią, której liczby zostały ujawnione, jest Ma June. Jej statystyki to: siła 5, percepcja 7, wytrzymałość 5, charyzma 7, inteligencja 6, zwinność 4 i szczęście 6.

  • Jak widzicie, w grze znalazło się wiele kluczowych bohaterów z serialu.
  • Ich statystyki mogą pomóc zrozumieć zachowania i postawy tych postaci, a także porównać je z własnymi wyobrażeniami.

Czytaj więcej: Fani Yellowstone oszaleli na wieść o tym! 10 rzeczy, których nie spodziewali się zobaczyć

Co widzowie mówią o statystykach gwiazd Fallouta?

Zdjęcie Niezwykłe statystyki znanych postaci z Fallouta. Liczby zaskakują!

Co ciekawe, jak to zwykle wśród najbardziej zaangażowanych fanów, nie zabrakło dyskusji na temat tej warstwy informacji podanej przez twórców. I jak prawdopodobnie zdążyliście się domyślić, nie wszyscy są usatysfakcjonowani tymi cyferkami.

Twierdzą bowiem, że obserwując akcje postaci na ekranach telewizorów widzieliby to jednak nieco inaczej. Spodziewali się wyższych lub niższych wartości w przypadku niektórych bohaterów serialowego Fallouta.

No cóż, jak wiadomo - nie każdego da się zadowolić. Pewnym jednak jest, że mimo iż serial Fallout trafił w formie całego sezonu na platformę Amazon Prime Video, dyskusje wokół niego nie ustają. I to właśnie gry są w tym temacie wyjątkowo pomocne.

  • Dzięki ujawnieniu statystyk można lepiej zrozumieć wizerunek postaci z serialu i dyskutować na ich temat.
  • To doskonały temat do pogłębionej analizy dla fanów uniwersum Fallouta.

5 Podobnych Artykułów

  1. "Psie pazury" - klasyk kina noir Romana Polańskiego
  2. Nowe show muzyczne w Polsce nie w telewizji? Zaskakująca informacja!
  3. "Piła" - geneza torture pornu, który zdefiniował nowy podgatunek horroru
  4. "Z Archiwum X" - geneza serialu science fiction o mulderze i scully
  5. Fani Yellowstone zaskoczeni pozytywnym obrotem wydarzeń
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Kazimierz Przybylski
Kazimierz Przybylski

Energiczna entuzjastka gier, opowiem o historii gatunków, ich ewolucji i wpływie na rozwój osobisty. Zanurz się ze mną w wirtualnych światach, gdzie rozrywka staje się nauką!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły