Kevin Costner powraca w finale Yellowstone? Aktor zdradza zaskakujące szczegóły

Kevin Costner powraca w finale Yellowstone? Aktor zdradza zaskakujące szczegóły
Autor Klara Sokołowska
Klara Sokołowska13.05.2024 | 3 min.

Fani serialu "Yellowstone" z pewnością z niecierpliwością wyczekują finału kultowej produkcji. Nie bez powodu - od dłuższego czasu krążą plotki o możliwym konflikcie między gwiazdorem Kevinem Costnerem a twórcą Taylorem Sheridanem. Niedawno aktor postanowił przerwać milczenie i zdradził zaskakujące szczegóły dotyczące swojej dalszej współpracy z Sheridanem. Jego wypowiedź może rzucić nowe światło na przyszłość serialu i potencjalny powrót Costnera w roli Johna Duttona.

Kevin Costner nie wyklucza dalszej współpracy z twórcą

Fani kultowego serialu Yellowstone z niecierpliwością czekają na dalszy rozwój wydarzeń. Plotki o rzekomym konflikcie między gwiazdorem Kevinem Costnerem a twórcą Taylorem Sheridanem tylko podgrzewają atmosferę. Jednak niedawno aktor postanowił przerwać milczenie i odniósł się do tej sprawy w zaskakujący sposób.

W rozmowie z Entertainment Weekly Costner nie wykluczył możliwości dalszej współpracy z Sheridanem. Co więcej, pochwalił go jako twórcę, mówiąc: "Wykonuje wyjątkową pracę na wiele różnych sposobów. Jest bardzo płodny w tym, co robi".

To zdecydowanie nowe światło na całą sytuację. Wygląda na to, że powrót Costnera do roli Johna Duttona w finale Yellowstone wcale nie jest taki niemożliwy, jak początkowo sądzono.

Aktor pozytywnie wypowiedział się o Tayloru Sheridanie

W dalszej części wywiadu Kevin Costner nie szczędził pochwał pod adresem Taylora Sheridana. Stwierdził, że tematy, które porusza twórca serialu, są dla niego bardzo interesujące. Dodał również: "Lubi wiele rzeczy, które ja lubię, a pomysł naszej wspólnej pracy nie jest dla mnie wykluczony".

Te słowa brzmią niezwykle obiecująco dla fanów Yellowstone. Choć na tym etapie trudno wyrokować, to jednak zdają się sugerować, że drogi tych dwóch panów wcale nie muszą się definitywnie rozejść po zakończeniu aktualnej odsłony serii.

  • Costner pochwalił Sheridana jako twórcę
  • Aktor stwierdził, że lubi podobne tematy co Sheridan
  • Nie wykluczył możliwości dalszej współpracy

Takie przychylne wypowiedzi z pewnością rozbudziły nadzieje widzów na więcej przygód z Johnem Duttonem w roli głównej. Choć na razie są to tylko spekulacje, to jednak nie można ich całkowicie odrzucić.

Czytaj więcej: Polskie premiery National Geographic już wkrótce - tym razem nie przegapisz!

Słowa Costnera sugerują jego powrót w finale Yellowstone

Gdyby przyjrzeć się uważniej temu, co powiedział Kevin Costner, można dojść do wniosku, że jego powrót w finale Yellowstone jest dość realną opcją. Aktor stwierdził bowiem wprost: "Yellowstone to coś, co mogłoby być kontynuowane".

Ta wypowiedź zdaje się przeczą wcześniejszym doniesieniom, jakoby Costner miał zupełnie zrezygnować z udziału w serialu. Wygląda na to, że gwiazda produkcji wcale nie wyklucza pojawienia się w zakończeniu tej opowieści.

Co więcej, aktor zasugerował również potencjalną możliwość przedłużenia Yellowstone poza piąty sezon. "Problem polega jednak na tym, że takowy (sequel) ma powstać przede wszystkim dlatego, że ich współpraca się nie kleiła" - przyznał w rozmowie z Entertainment Weekly.

Końcowe akapity wywiadu pozostawiają więc sporo niewiadomych. Jedno jest jednak pewne - fani nie powinni całkowicie tracić nadziei na występ Costnera w wielkiej ostatniej odsłonie tego kultowego westernu.

Najczęstsze pytania

Chociaż nic nie jest przesądzone, to w swoim ostatnim wywiadzie Costner nie wykluczył możliwości powrotu w finale serialu. Stwierdził, że "Yellowstone to coś, co mogłoby być kontynuowane", co sugeruje, że jego udział w zakończeniu serii jest realny.

Pomimo krążących plotek o rzekomym konflikcie między nimi, aktor pochwalił Sheridana jako twórcę i nie wykluczył możliwości dalszej współpracy z nim. Określił jego pracę jako "wyjątkową", a tematy, które porusza, uznał za interesujące dla siebie.

Costner zasugerował, że sequel do serialu miałby powstać głównie dlatego, że jego współpraca z Sheridanem nie układała się najlepiej. Nie wiadomo jednak, czy chodziło mu o potencjalny szósty sezon, czy zupełnie nowy projekt w uniwersum Yellowstone.

Kevin Costner jest główną gwiazdą i odtwórcą kluczowej roli Johna Duttona w Yellowstone. Jego ewentualna nieobecność w finale mogłaby znacząco wpłynąć na odbiór i jakość zakończenia tej popularnej produkcji.

Aktor niedawno promował swój nowy western "Horyzont", co miało rzekomo nasilić jego konflikt z Sheridanem. Jednak Costner podkreślił, że jest otwarty na współpracę z twórcą przy innych projektach, jeśli będą one poruszać interesujące go tematy.

5 Podobnych Artykułów

  1. "Psie pazury" - klasyk kina noir Romana Polańskiego
  2. Nowe show muzyczne w Polsce nie w telewizji? Zaskakująca informacja!
  3. "Piła" - geneza torture pornu, który zdefiniował nowy podgatunek horroru
  4. "Z Archiwum X" - geneza serialu science fiction o mulderze i scully
  5. Fani Yellowstone zaskoczeni pozytywnym obrotem wydarzeń
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Klara Sokołowska
Klara Sokołowska

Blogerka pasjonująca się kinem, seriami i historią. Odkrywam fascynujący świat produkcji, dzieląc się wnikliwymi analizami. Przenieśmy się razem w czasie i przestrzeni na ekranie!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły