Kevin Costner ocenia sytuację na planie Yellowstone. Nie uwierzysz, co mu się przytrafiło!

Kevin Costner ocenia sytuację na planie Yellowstone. Nie uwierzysz, co mu się przytrafiło!
Autor Mirosław Kołodziej
Mirosław Kołodziej22.05.2024 | 3 min.

Wyobraź sobie, że grasz w hitowym serialu, na którym zespół pracuje przez lata. A potem nagle Twoja praca zostaje zweryfikowana, a Ty sam musisz się tłumaczyć przed fanami i mediami. Właśnie tak wygląda sytuacja Kevina Costnera, gwiazdy Yellowstone. Aktor niedawno postanowił przerwać milczenie i opowiedzieć o kulisach konfliktu na planie serialu. Jego słowa są zaskakujące i z pewnością wzbudzą niemałe kontrowersje.

Costner krytykuje podejście ekipy Yellowstone

Niesamowity sukces serialu Yellowstone został nieco zachmurzony przez konflikt między gwiazdorem Kevinem Costnerem a ekipą produkcyjną. Aktor otwarcie krytykuje ich podejście, twierdząc, że dostał lanie od tych pieprzonych facetów. Chociaż Costner deklarował gotowość na siedem sezonów, to po zmianach harmonogramu zdjęć poczuł się przytłoczony wymaganiami ekipy.

W ostatnim wywiadzie aktor nie przebierał w słowach, mówiąc: "Nie chcę schodzić do rynsztoka ze sprawą Yellowstone, ale to, co ci mówię, jest szczere. Dostałem lanie od tych pieprzonych facetów i wiele razy wiedziałem, skąd to się bierze." Jego ostre słowa świadczą o napiętej sytuacji na planie.

Costner przyznał, że sam nie zainicjował żadnych działań prowadzących do konfliktu. Uważa, że to ekipa Yellowstone odpowiada za zaistniałą sytuację. "Nie wiem, dlaczego nie stanęli w mojej obronie" – skomentował z żalem.

Serialowy konflikt z Taylorem Sheridanem

Kluczową postacią w tym konflikcie jest Taylor Sheridan, twórca Yellowstone. Costner twierdzi, że Sheridan nie był fanem jego nowego projektu filmowego "Horyzont", co miało być jedną z głównych kości niezgody między nimi. Aktor przyznał, że Sheridan wielokrotnie wystąpił przeciwko niemu.

"Wykonywali taniec, a ten biedny facet musiał tyle pisać" – skomentował Costner, nawiązując do Sheridana. To mocne słowa, które sugerują poważne napięcia w ich relacji zawodowej.

  • Costner otwarcie krytykował podejście ekipy Yellowstone
  • Główną postacią konfliktu jest Taylor Sheridan, twórca serialu
  • Aktor czuł się przytłoczony wymaganiami po zmianie harmonogramu

Czytaj więcej: Niezwykły projekt od sławnego filmowca. Musisz to zobaczyć!

Aktor bronił swojego nastawienia do produkcji

Zdjęcie Kevin Costner ocenia sytuację na planie Yellowstone. Nie uwierzysz, co mu się przytrafiło!

W obliczu krytyki Kevin Costner stanowczo bronił swojego nastawienia do serialu Yellowstone. "Jeśli znasz mnie wystarczająco dobrze, uczyniłem Yellowstone priorytetem i insynuowanie czegokolwiek innego byłoby błędem" – zaznaczył w rozmowie z Deadline.

Costner podkreślił, że przez ostatnie półtora roku nie musiał odpowiadać na ataki, ponieważ był zajęty pracą. Jednak teraz, podczas promocji swojego nowego filmu, postanowił przerwać milczenie i przedstawić swoją wersję wydarzeń.

"Powinni byli wiedzieć, że będę miał okazję coś powiedzieć" – stwierdził, dając do zrozumienia, że wcześniej czy później ujawniłby prawdę o tym, co się wydarzyło na planie Yellowstone.

Konflikt między Kevinem Costnerem a ekipą serialu Yellowstone zdaje się narastać. Aktor otwarcie krytykuje ich podejście i broni swojego zaangażowania w projekt. Pozostaje czekać na reakcję Taylora Sheridana i dalszy rozwój tej intrygującej sytuacji.

5 Podobnych Artykułów

  1. "Psie pazury" - klasyk kina noir Romana Polańskiego
  2. Niezwykły projekt od sławnego filmowca. Musisz to zobaczyć!
  3. "Piła" - geneza torture pornu, który zdefiniował nowy podgatunek horroru
  4. "Z Archiwum X" - geneza serialu science fiction o mulderze i scully
  5. Fani Yellowstone zaskoczeni pozytywnym obrotem wydarzeń
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Mirosław Kołodziej
Mirosław Kołodziej

Kino to moja pasja od najmłodszych lat, i od zawsze uwielbiałem analizować, recenzować i dzielić się wrażeniami z innymi.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły