Fani Yellowstone zaskoczeni pozytywnym obrotem wydarzeń

Fani Yellowstone zaskoczeni pozytywnym obrotem wydarzeń
Autor Kazimierz Przybylski
Kazimierz Przybylski09.02.2024 | 5 min.

Fani serialu "Yellowstone" doczekali się pozytywnych wieści. Po wielu miesiącach niepewności i plotek okazuje się, że główny aktor Kevin Costner jednak powróci w ostatnich odcinkach piątego sezonu. Jego nieobecność była spowodowana konfliktem finansowym z twórcami serialu, jednak ostatecznie udało się dojść do porozumienia. Widzowie mieli obawy, czy bez Costnera w roli Johna Duttona fabuła nie ucierpi i czy będzie satysfakcjonująca. Na szczęście ich ulubiony aktor znów wcieli się w tę kultową postać. Trudno wyobrazić sobie zakończenie losów rodziny Duttonów bez udziału głównego bohatera.

Kevin Costner powróci do roli Johna Duttona

Fani serialu „Yellowstone” mają powody do radości. Po wielu miesiącach niepewności okazało się, że Kevin Costner jednak powróci w roli Johna Duttona w finałowych odcinkach piątego sezonu. Jego nieobecność była spowodowana konfliktem na tle finansowym z twórcami serialu. Aktor zażądał podniesienia gaży do zawrotnej sumy 1,25 miliona dolarów za odcinek.

Twórca serialu Taylor Sheridan początkowo zapewniał, że jest usatysfakcjonowany z zakończenia historii rodziny Duttonów bez udziału Costnera. Jednak ostatecznie udało się wynegocjować kompromis i aktor zgodził się powrócić na plan zdjęciowy. Dla fanów to dobra wiadomość, gdyż trudno sobie wyobrazić satysfakcjonujące zamknięcie serialu bez głównego bohatera wcielającego się w rolę patriarchy rodu Duttonów.

Konflikt finansowy o mało nie doprowadził do odejścia gwiazd

Oprócz Costnera, podobne żądania finansowe postawili Kelly Reilly oraz Cole Hauser, serialowa Beth i Rip. Wszyscy zażądali takich samych stawek jak Costner, co doprowadziło do sporu z producentami. Twórcy rozważali nawet całkowite przeformułowanie fabuły końcowych odcinków tak, by poradzić sobie bez tych aktorów.

Ostatecznie udało się jednak wypracować kompromis. Widzowie mogą odetchnąć z ulgą, bowiem losy rodziny Duttonów zostaną zamknięte z udziałem dobrze im znanych i lubianych aktorów. Powrót Kevina Costnera to dobra wiadomość dla fanów serialu Yellowstone.

Aktorzy dochodzą do porozumienia w sprawie gaży

Choć jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że konflikt pomiędzy aktorami a producentami serialu „Yellowstone” jest nie do pogodzenia, ostatecznie udało się wypracować kompromis. Zarówno Kevin Costner, jak i Kelly Reilly oraz Cole Hauser zgodzili się na gaże akceptowalne dla twórców produkcji. Dzięki temu będą mogli pojawić się w finałowych odcinkach 5. sezonu i pożegnać się z fanami serialu.

Decyzja o powrocie gwiazd na plan z pewnością ucieszyła sympatyków losów rodziny Duttonów. Bez udziału tych aktorów ciężko byłoby godnie zakończyć tę historię. Widzowie z utęsknieniem czekają na finał sezonu i rozwiązanie wszystkich wątków fabularnych z udziałem dobrze znanych bohaterów.

Bez udziału Kevina Costnera, Kelly Reilly i Cole Hausera trudno byłoby godnie pożegnać serial „Yellowstone” z widzami. Na szczęście aktorzy doszli do porozumienia z twórcami w sprawie stawek i jeszcze w tym roku powrócą na plan finałowych odcinków piątego sezonu

Czytaj więcej: Jakie VOD oprócz Netfliksa były najczęściej oglądane? Najlepsze serwisy streamingowe.

Przyszłość serialu stała pod znakiem zapytania

Przez długi czas nie było wiadomo, czy uda się dokończyć piąty sezon „Yellowstone” z udziałem głównych aktorów. Z powodu sporu o pieniądze przyszłość produkcji stała pod znakiem zapytania. Twórcy rozważali nakręcenie finałowych odcinków w taki sposób, by poradzić sobie bez Costnera, Reilly i Hausera.

Na szczęście ostatecznie zawarto porozumienie w sprawie gaży, dzięki czemu wszyscy aktorzy powrócą na plan. Dla sympatyków serialu to dobra wiadomość, gdyż bez dobrze znanych twarzy trudno byłoby godnie pożegnać się z tą produkcją.

Powrót Johna Duttona możliwy w wielkim finale

Choć jeszcze do niedawna wydawało się to niemożliwe, okazuje się, że Kevin Costner powróci w roli Johna Duttona w finałowych odcinkach „Yellowstone”. Aktor doszedł do porozumienia z twórcami serialu w sprawie gaży. Tym samym losy rodziny Duttonów zostaną zamknięte z udziałem pierwotnie zakładanej obsady.

Dla fanów kultowej produkcji to z pewnością dobra wiadomość. Bez legendarnego aktora wcielającego się w rolę Johna Duttona trudno sobie wyobrazić satysfakcjonujący finał tej historii. Widzowie z niecierpliwością wyczekują na zakończenie losów barwnej rodziny farmerów i przedsiębiorców z Montany.

Podsumowanie

Fani Yellowstone zaskoczeni pozytywnym obrotem wydarzeń

Fani serialu „Yellowstone” doczekali się pozytywnego zwrotu akcji. Po miesiącach niepewności okazało się, że główny aktor Kevin Costner jednak powróci jako John Dutton w finałowych odcinkach. Jego konflikt z twórcami na tle finansowym został zażegnany. Dla widzów to dobra wiadomość, gdyż końcówka piątego sezonu zapowiada się emocjonująco z udziałem dobrze znanych postaci.

Dzięki temu fani serialu „Yellowstone” będą mogli poznać zakończenie losów rodziny Duttonów z farmą w malowniczym Yellowstone. Aktorzy i twórcy doszli do porozumienia, więc przyszłość produkcji nie stoi już pod znakiem zapytania. Widzowie z pewnością docenią ten pozytywny obrót spraw.

5 Podobnych Artykułów

  1. "Psie pazury" - klasyk kina noir Romana Polańskiego
  2. Nowe show muzyczne w Polsce nie w telewizji? Zaskakująca informacja!
  3. "Piła" - geneza torture pornu, który zdefiniował nowy podgatunek horroru
  4. "Z Archiwum X" - geneza serialu science fiction o mulderze i scully
  5. Największe filmy Disneya – daty premier aż do 2026 roku
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Kazimierz Przybylski
Kazimierz Przybylski

Energiczna entuzjastka gier, opowiem o historii gatunków, ich ewolucji i wpływie na rozwój osobisty. Zanurz się ze mną w wirtualnych światach, gdzie rozrywka staje się nauką!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły